O nas
słów kilkaPriorytetem dla Firmy P.P.H.U. "ASTRA" jest produkcja oparta na 3 zasadach, które wyznaczają kierunek jakościowego rozwoju naszych produktów:

Higiena i Bezpieczeństwo - wdrożone i certyfikowane HACCP i IFS
Naturalne składniki - eliminacja sztucznych dodatków
Dbanie o środowisko naturalne - zastępowanie energochłonnych procesów i maszyn - najnowszymi rozwiązaniami z zakresu ekologii.
 

Stawiamy na Bezpieczeństwo

Poczucie sprawiedliwości... zabawy... doskonałości to klucz naszego działania. Nadrzędnym celem realizowanym w naszym przedsiębiorstwie jest ciągłe zaspokajanie potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych klientów poprzez dostarczanie produktów o wysokiej jakości, bezpiecznych i zgodnych z regulacjami prawnymi. Produkcja odbywa się zgodnie z zasadami certyfikowanego systemu bezpieczeństwa żywności HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Chcąc zwiększyć udział w nowych rynkach Zarząd firmy postanowił opracować, wdrożyć i certyfikować system oparty o standard IFS (International Food Standard).
 

Stawiamy na Rozwój

Produkty oferowane przez P.P.H.U. "ASTRA" stale poddajemy dostosowywaniu pod kątem rosnących wymagań współczesnego handlu.
Zmiany dotyczą także indywidualnych potrzeb danego klienta - w produkcie, w opakowaniach, ect.
Inwestycja w nowoczesne linie pakujące wyroby, wysoki poziom kontroli bezpieczeństwa produktów oraz wysoka ocena audytorów zewnętrznych
naszego zakładu produkcyjnego to dodatkowe atuty, którymi może pochwalić się firma.